150 éve szentelték föl a szalézi főtemplomot, a torinói Segítő Szűz Mária-bazilikát
Június 9-én ünnepli a szalézi család a torinói Segítő Szűz Mária-bazilika, a szalézi rend főtemploma felszentelésének 150. évfordulóját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 9-én ünnepli a szalézi család a torinói Segítő Szűz Mária-bazilika, a szalézi rend főtemploma felszentelésének 150. évfordulóját.