20 éves a bicskei Szent László Általános Iskola – beszámoló
2017.10.20. – A Szentháromság plébánia hívei és képviselőtestületének kezdeményezésére 1996. szeptember 1-jén indulhatott el újra a Bicskén a Szent László Általános Iskola.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2017.10.20. – A Szentháromság plébánia hívei és képviselőtestületének kezdeményezésére 1996. szeptember 1-jén indulhatott el újra a Bicskén a Szent László Általános Iskola.