200 éves a tornyospálcai görögkatolikus templom
Kétszáz éve szentelték meg a tornyospálcai templomot. A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei településen október 1-jén emlékeztek meg a jubileumról.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kétszáz éve szentelték meg a tornyospálcai templomot. A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei településen október 1-jén emlékeztek meg a jubileumról.