33 éve szentelték fel az edelényi görögkatolikus templomot
Szeptember 18-án, vasárnap ünnepelte az egyházközség az edelényi Szent Kereszt felmagasztalásáról nevezett templom felszentelésének 33. évfordulóját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 18-án, vasárnap ünnepelte az egyházközség az edelényi Szent Kereszt felmagasztalásáról nevezett templom felszentelésének 33. évfordulóját.