Megújult a Szombathelyi Egyházmegye egyik legrégebbi temploma
Veres András szombathelyi megyéspüspök november 30-án megáldotta a Vas megyei Dozmat kívül-belül felújított templomát – tájékoztatott Perger Gyula plébános.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Veres András szombathelyi megyéspüspök november 30-án megáldotta a Vas megyei Dozmat kívül-belül felújított templomát – tájékoztatott Perger Gyula plébános.