Átvették a betlehemi békelángot a magyar cserkészek Bécsben
Hagyományosan a Magyar Cserkészszövetség hozza el Magyarországra a betlehemi békelángot, amelyet idén december 13-án vettek át egy bécsi evangélikus templomban – tájékoztat az MTI.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Hagyományosan a Magyar Cserkészszövetség hozza el Magyarországra a betlehemi békelángot, amelyet idén december 13-án vettek át egy bécsi evangélikus templomban – tájékoztat az MTI.