A soproni Szent Margit-templom felszentelése (2015. március 1., vasárnap)
Március 1-jén, vasárnap 15 órakor Sopronban felszenteli Pápai Lajos győri megyéspüspök az újonnan épült soproni Szent Margit-templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 1-jén, vasárnap 15 órakor Sopronban felszenteli Pápai Lajos győri megyéspüspök az újonnan épült soproni Szent Margit-templomot.