Új oltárkép a bögötei templomban
A Vas megyei Bögöte Keresztelő Szent János-templomának új oltárképét június 14-én, a vasárnapi szentmisén áldották meg – írja a Martinus.hu, a Szombathelyi Egyházmegye honlapja.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Vas megyei Bögöte Keresztelő Szent János-templomának új oltárképét június 14-én, a vasárnapi szentmisén áldották meg – írja a Martinus.hu, a Szombathelyi Egyházmegye honlapja.