Veni Sancte a székesfehérvári Szent Imre-iskolában
Augusztus 31-én püspöki szentmisével nyílt meg a székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola idei iskolai éve – adta hírül a Székesfehérvári Egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Augusztus 31-én püspöki szentmisével nyílt meg a székesfehérvári Szent Imre Általános Iskola idei iskolai éve – adta hírül a Székesfehérvári Egyházmegye.