Új ikonosztáziont áldottak meg Lövőpetriben
Szeptember 6-án Orosz Atanáz püspök a szabolcsi Lövőpetriben áldotta meg a templom új ikonosztázionját – adta hírül a Nyíregyházi Egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 6-án Orosz Atanáz püspök a szabolcsi Lövőpetriben áldotta meg a templom új ikonosztázionját – adta hírül a Nyíregyházi Egyházmegye.