15 éves jubileumát ünnepelte a Szent István Rádió
Október 18-án Egerben szentmise és gálaműsor keretében ünnepelték a Szent István Rádió alapításának tizenötödik és a Szent István Televízió indulásának negyedik évfordulóját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 18-án Egerben szentmise és gálaműsor keretében ünnepelték a Szent István Rádió alapításának tizenötödik és a Szent István Televízió indulásának negyedik évfordulóját.