Templomszentelési jubileumot ünnepeltek Szilban
Püspöki szentmisével, templom- és szobormegáldással ünnepelték az Utolsó vacsora-templom felszentelésének 125. évfordulóját a Győr-Moson-Sopron megyei Szilban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Püspöki szentmisével, templom- és szobormegáldással ünnepelték az Utolsó vacsora-templom felszentelésének 125. évfordulóját a Győr-Moson-Sopron megyei Szilban.