Új üvegablakot kapott a répáshutai templom
November 22-én ünnepi szentmise keretében áldotta meg a répáshutai templom új üvegablakát Pehm Gilbert Antal, a Szent Ferenc Kistestvérei szerzetesközösség tagja, a templom plébánosa.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 22-én ünnepi szentmise keretében áldotta meg a répáshutai templom új üvegablakát Pehm Gilbert Antal, a Szent Ferenc Kistestvérei szerzetesközösség tagja, a templom plébánosa.