Karácsonykor lopták el a szegedi dóm perselyét
December 25-én délután lopták el ismeretlenek a szegedi fogadalmi templom egyik húszkilós perselyét. A ,,ragadós kezű testvérek” nem robbantottak bankot: üres volt a faszekrény.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 25-én délután lopták el ismeretlenek a szegedi fogadalmi templom egyik húszkilós perselyét. A ,,ragadós kezű testvérek” nem robbantottak bankot: üres volt a faszekrény.