Személyi változás a győri püspökségen
2016. február 1-jével Kovács Tamás püspöki titkár, a Győri Egyházmegyei Vagyonkezelő Központ eddigi igazgatója távozik a Győri Egyházmegye kötelékéből.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2016. február 1-jével Kovács Tamás püspöki titkár, a Győri Egyházmegyei Vagyonkezelő Központ eddigi igazgatója távozik a Győri Egyházmegye kötelékéből.