Továbbképzést tartottak fiatal papok részére Debrecenben
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye fiatal papjai részére tartottak továbbképzést február 3-án és 4-én a debreceni püspöki hivatalban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye fiatal papjai részére tartottak továbbképzést február 3-án és 4-én a debreceni püspöki hivatalban.