Új elnök a Bencés Diákok Győri Egyesülete élén
A Bencés Diákok Győri Egyesülete (BDGYE) január 29-én tisztújító közgyűlést tartott, és megválasztotta az egyesület új vezetőségét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Bencés Diákok Győri Egyesülete (BDGYE) január 29-én tisztújító közgyűlést tartott, és megválasztotta az egyesület új vezetőségét.