Megkezdődött a nagyböjt a görögkatolikus egyházban
A görögkatolikus egyházban február 8-án kezdetét vette a húsvétot megelőző negyvennapos bűnbánati időszak.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A görögkatolikus egyházban február 8-án kezdetét vette a húsvétot megelőző negyvennapos bűnbánati időszak.