A pedagógusokat köszöntötték a Pécsi Egyházmegyében
Közel 350 pedagógus és hitoktató ünnepelt együtt az egyházmegyei pedagógusnapon április 23-án Pécsett.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Közel 350 pedagógus és hitoktató ünnepelt együtt az egyházmegyei pedagógusnapon április 23-án Pécsett.