A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye ministránsai találkoztak Baján
A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye ministránsai Baján, a Szent László Általános Művelődési Központban találkoztak április 23-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye ministránsai Baján, a Szent László Általános Művelődési Központban találkoztak április 23-án.