Ferenc pápa: A Lélek által teszünk tanúságot
Ferenc pápa május 2-án, hétfőn reggel a Szent Márta-ház kápolnájában bemutatott szentmisén a Szentlélek által bennünk művelt tanúságtételről beszélt, amelynek következménye az üldöztetés.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ferenc pápa május 2-án, hétfőn reggel a Szent Márta-ház kápolnájában bemutatott szentmisén a Szentlélek által bennünk művelt tanúságtételről beszélt, amelynek következménye az üldöztetés.