A U2 gitárosa az első rockzenész, aki felléphetett a Sixtus-kápolnában
The Edge, a rákkutatást támogató zenész egy vatikáni orvosi konferencia résztvevői előtt játszott április 30-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
The Edge, a rákkutatást támogató zenész egy vatikáni orvosi konferencia résztvevői előtt játszott április 30-án.