Ikonokat áldottak meg a miskolci görögkatolikus székesegyházban
Május 15-én, pünkösdvasárnap áldott meg ikonokat Orosz Atanáz, a Miskolci Egyházmegye püspöke a miskolci Búza téri görögkatolikus székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Május 15-én, pünkösdvasárnap áldott meg ikonokat Orosz Atanáz, a Miskolci Egyházmegye püspöke a miskolci Búza téri görögkatolikus székesegyházban.