Idén is megszervezték a „tettek napját” a szatmári egyházmegyében – KÉPRIPORT
Harmadik alkalommal rendezték meg a „tettek napját” május 28-án a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye fiataljainak részvételével, tíz településen.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Harmadik alkalommal rendezték meg a „tettek napját” május 28-án a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye fiataljainak részvételével, tíz településen.