Újra megáldották a felújított nagyszebeni ferences templomot
Június 13-án, Páduai Szent Antal napján Jakubinyi György érsek újra megáldotta a felújított ferences templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 13-án, Páduai Szent Antal napján Jakubinyi György érsek újra megáldotta a felújított ferences templomot.