Ministránsokat avattak a nagyváradi székesegyházban
Hét fiatalt avatott ministránssá Böcskei László nagyváradi megyéspüspök június 24-én, Keresztelő Szent János születésének ünnepén a nagyváradi székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Hét fiatalt avatott ministránssá Böcskei László nagyváradi megyéspüspök június 24-én, Keresztelő Szent János születésének ünnepén a nagyváradi székesegyházban.