34. alkalommal rendezték meg a Máriagyűdi Ifjúsági Találkozót
Július 1. és 3. között zajlott a 34. Máriagyűdi Ifjúsági Találkozó a PécsiKatifi szervezésében. A főelőadást Gál Károly atya tartotta „Rossz szemmel nézed, hogy jó vagyok?” címmel.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 1. és 3. között zajlott a 34. Máriagyűdi Ifjúsági Találkozó a PécsiKatifi szervezésében. A főelőadást Gál Károly atya tartotta „Rossz szemmel nézed, hogy jó vagyok?” címmel.