Egyházmegyei kórustalálkozót tartottak Győrben
Ahogy minden évben, Szent Cecília ünnepéhez kapcsolódva idén is megtartották a Győri Egyházmegye plébániai énekkarainak találkozóját a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban november 19-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ahogy minden évben, Szent Cecília ünnepéhez kapcsolódva idén is megtartották a Győri Egyházmegye plébániai énekkarainak találkozóját a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban november 19-én.