„Szépek és tiszták legyetek!” – adventi gyertyagyújtás Veszprémben
Takáts István érseki kancellár és Némedi Lajos alpolgármester gyújtotta meg Veszprémben a harmadik adventi gyertyát december 10-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Takáts István érseki kancellár és Némedi Lajos alpolgármester gyújtotta meg Veszprémben a harmadik adventi gyertyát december 10-én.