Megáldották a felújított horvátlövői templomot
Császár István egyházmegyei kormányzó december 11-én megáldotta a Vas megyei Horvátlövő külsőleg felújított Szent Anna-templomát és a templom mellett elhelyezett, Máriát ábrázoló szobrot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Császár István egyházmegyei kormányzó december 11-én megáldotta a Vas megyei Horvátlövő külsőleg felújított Szent Anna-templomát és a templom mellett elhelyezett, Máriát ábrázoló szobrot.