Isten, aki jó végre viszi dolgainkat – Megtartották az év utolsó engesztelő napját Mohácson
Az idei év utolsó engesztelő napját tartotta a mohácsi plébánia december 29-én a Magyarok Nagyasszonya fogadalmi templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az idei év utolsó engesztelő napját tartotta a mohácsi plébánia december 29-én a Magyarok Nagyasszonya fogadalmi templomban.