Szent Család-ikont áldottak meg Kecelen
Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek tartotta december 30-án a keceli Szent Család-templom búcsúünnepét, amelynek keretében egy új ikont is megáldott a főpásztor.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek tartotta december 30-án a keceli Szent Család-templom búcsúünnepét, amelynek keretében egy új ikont is megáldott a főpásztor.