Nagyváradon a nyomortelep lakóinak vittek ételt a fiatalok
A Nagyváradi Római Katolikus Egyházmegye Vár-lak Ifjúsági Központjának vezetői és néhány önkéntese kereste fel január 11-én a város szélén fekvő nyomortelep lakóit.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Nagyváradi Római Katolikus Egyházmegye Vár-lak Ifjúsági Központjának vezetői és néhány önkéntese kereste fel január 11-én a város szélén fekvő nyomortelep lakóit.