Kárpátalján megnyitották a Szent László-évet
Megnyitották a Magyarország kormánya által meghirdetett Szent László-évet a beregszászi Szent Kereszt felmagasztalása-templomban január 16-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Megnyitották a Magyarország kormánya által meghirdetett Szent László-évet a beregszászi Szent Kereszt felmagasztalása-templomban január 16-án.