Állandódiakónus-jelöltek akolitussá avatása Budapesten
A kelenföldi Szent Gellért-templomban január 28-án Snell György püspök akolitussá avatta az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye öt állandódiakónus-jelöltjét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A kelenföldi Szent Gellért-templomban január 28-án Snell György püspök akolitussá avatta az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye öt állandódiakónus-jelöltjét.