Linzben is csatlakoztak a Szent László-emlékévhez
Március 5-én a linzi Jó Pásztor-templomban szentmisével és előadással emlékeztek meg Szent László királyról – tudatta szerkesztőségünkkel Székely Pálma.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 5-én a linzi Jó Pásztor-templomban szentmisével és előadással emlékeztek meg Szent László királyról – tudatta szerkesztőségünkkel Székely Pálma.