Anglikán vesperást tartottak a Szent Péter-bazilikában
Március 13-án, hétfőn délután első alkalommal tartottak anglikán vesperást a Szent Péter-bazilikában. A szertartást David Moxon anglikán érsek, a római anglikán központ igazgatója vezette.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 13-án, hétfőn délután első alkalommal tartottak anglikán vesperást a Szent Péter-bazilikában. A szertartást David Moxon anglikán érsek, a római anglikán központ igazgatója vezette.