Ünnepeltek a nagyváradi görögkatolikusok
Pünkösd másodnapján, június 5-én ünnepelte templombúcsúját a nagyváradi magyar görögkatolikus egyházközség a Görögkatolikus Teológiai Szeminárium kápolnájában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Pünkösd másodnapján, június 5-én ünnepelte templombúcsúját a nagyváradi magyar görögkatolikus egyházközség a Görögkatolikus Teológiai Szeminárium kápolnájában.