Püspöki áldás a felújított sárszentágotai templomra
Spányi Antal megyéspüspök szentmise keretében áldotta meg az állami és egyházmegyei támogatással felújított Szent Ágota-templomot a Fejér megyei Sárszentágotán június 10-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Spányi Antal megyéspüspök szentmise keretében áldotta meg az állami és egyházmegyei támogatással felújított Szent Ágota-templomot a Fejér megyei Sárszentágotán június 10-én.