Püspöki díjakat adott át Orosz Atanáz a tanév végén
A pedagógusok, az oktatást segítők, valamint a diákok munkája elismeréseként alapított díjakat adott át a tanév végi hálaadáson Orosz Atanáz miskolci megyéspüspök június 24-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A pedagógusok, az oktatást segítők, valamint a diákok munkája elismeréseként alapított díjakat adott át a tanév végi hálaadáson Orosz Atanáz miskolci megyéspüspök június 24-én.