Huszadszor szerveztek zarándoklatot Mariazellbe Gencsapátiból
Július 13-án érkeztek vissza Mariazellből a Vas megyei Gencsapátiba a 20. jubileumi zarándoklat résztvevői. A zarándokokat Székely János szombathelyi megyéspüspök köszöntötte.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 13-án érkeztek vissza Mariazellből a Vas megyei Gencsapátiba a 20. jubileumi zarándoklat résztvevői. A zarándokokat Székely János szombathelyi megyéspüspök köszöntötte.