Diakónust szenteltek Máriapócson
Grunda Dávid alszerpapot szentelte diakónussá október 6-án Kocsis Fülöp érsek-metropolita a máriapócsi kegytemplomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Grunda Dávid alszerpapot szentelte diakónussá október 6-án Kocsis Fülöp érsek-metropolita a máriapócsi kegytemplomban.