A fatimai centenáriumot ünnepelték a felvidéki Szentmárián
A bodrogközi Szentmáriára zarándokoltak október 13-án, az utolsó fatimai jelenés 100. évfordulóján Nagykapos és Királyhelmec hívei. Jeso Eszter tájékoztatta szerkesztőségünket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A bodrogközi Szentmáriára zarándokoltak október 13-án, az utolsó fatimai jelenés 100. évfordulóján Nagykapos és Királyhelmec hívei. Jeso Eszter tájékoztatta szerkesztőségünket.