Megáldották a megújult lövétei templomot
Tamás József gyulafehérvári segédpüspök október 22-én szentmise keretében áldotta meg a felújított lövétei Kisboldogasszony-plébániatemplomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Tamás József gyulafehérvári segédpüspök október 22-én szentmise keretében áldotta meg a felújított lövétei Kisboldogasszony-plébániatemplomot.