Tokiói egyetemistákkal beszélgetett a pápa
Ferenc pápa december 18-án videokapcsolat segítségével beszélgetett a tokiói Sophia Egyetem hallgatóival – kérdéseikre válaszolva azt is megerősítette, hogy szívesen utazna Japánba.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ferenc pápa december 18-án videokapcsolat segítségével beszélgetett a tokiói Sophia Egyetem hallgatóival – kérdéseikre válaszolva azt is megerősítette, hogy szívesen utazna Japánba.