Célba ért az adventi adomány a debreceni mentőállomásra
December 21-én átadták a debreceni mentősöknek a Hajdúdorogi Főegyházmegye és a Lautitia kóruscsalád adventi ajándékát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 21-én átadták a debreceni mentősöknek a Hajdúdorogi Főegyházmegye és a Lautitia kóruscsalád adventi ajándékát.