„Erősítsd bennünk a hitet!” – Veres András gyújtotta meg az adventi koszorú negyedik gyertyáját
December 23-án a győri Széchenyi téren Veres András megyéspüspök gyújtotta meg a város adventi koszorúján a negyedik gyertyát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 23-án a győri Széchenyi téren Veres András megyéspüspök gyújtotta meg a város adventi koszorúján a negyedik gyertyát.