Elkezdődött az ökumenikus imahét Veszprémben
A keresztények egységégéért meghirdetett ökumenikus imahét megnyitóján, január 21-én vasárnap este a veszprémi Szent Mihály-bazilikában Márfi Gyula érsek vezette az imaalkalmat.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A keresztények egységégéért meghirdetett ökumenikus imahét megnyitóján, január 21-én vasárnap este a veszprémi Szent Mihály-bazilikában Márfi Gyula érsek vezette az imaalkalmat.