Egyházmegyei találkozót tartottak fiatal papoknak Debrecenben
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye fiatal papjainak éves találkozóját február 6. és 8. között tartották Debrecenben, a püspöki hivatalban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye fiatal papjainak éves találkozóját február 6. és 8. között tartották Debrecenben, a püspöki hivatalban.