„Ablak az örökkévalóságra” – Kiállítás a debreceni érsekségen
„Ablak az örökkévalóságra” címmel húsz képzőművész alkotásait bemutató vándorkiállítás nyílt február 8-án este Debrecenben, a görögkatolikus érseki hivatal kiállítótermében.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Ablak az örökkévalóságra” címmel húsz képzőművész alkotásait bemutató vándorkiállítás nyílt február 8-án este Debrecenben, a görögkatolikus érseki hivatal kiállítótermében.